facebook

Projektowanie i aranżacja Twojego mieszkania

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas charakteryzuje

Pracownia Projektowa Innerium jest spółką z ogromnym doświadczeniem w obszarze projektowania wnętrz i kompleksowej realizacji projektów. Od przeszło dziesięciu lat tworzy projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak również unikalnej aranżacji wnętrz swoich klientów.

Projektowanie i aranżacja to nie koniec naszej oferty . Specjalizujemy się również w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a ponadto wykończeniach, aranżacji i organizacji przestrzeni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy też pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych a także innych. Wyróżnia nas różnorodność w obrębie projektów, których się podejmujemy, a dodatkowo szeroka oferta, dzięki kompleksowości naszych usług zdobyliśmy zaufanie i przyjazne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można zobaczyć w zakładce „Projekty”, a także „Realizacje”, gdzie zawarte są  zdjęcia  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to doświadczeni architekci i projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej działalności i ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy  i kwalifikacji wykonują usługi na najwyższym poziomie, czerpiąc z najlepszych rozwiązań oferowanych przez producentów z dziedziny wnętrzarskiej.

Zobacz ofertę dotyczącą projektowania wnętrz

Satysfakcja  klienta – naszym celem

Wiemy, jak ważny jest komfort oraz wygoda we własnym mieszkaniu, dlatego właśnie to stawiamy za priorytet swoich zadań projektowych. Zawsze zwracamy uwagę na własne gusta klientów, ich sposób życia, potrzeby oraz oczekiwania, które mają od swojego mieszkania. Wszystko po to, aby optymalnie dostosować je do codziennego życia a także stylu, w jakim czuje się dobrze. Udana aranżacja wnętrza to zarówno jego końcowy efekt wizualny, jak i praktyczne rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką praktykę możesz liczyć korzystając z usług naszej Pracowni.

Słuchamy swoich klientów. Dobrze wiemy że to sposób życia a także dobry smak definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo swoją działalność rozpoczynamy od dokładnego omówienia potrzeb klienta i aspektów takich jak metoda pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania odnoszące się do naszych usług. Oprócz rozmowy podczas spotkania bezpośredniego oferujemy także możliwość komunikacji zdalnej dla największej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o cenie, zarówno swojej pracy, jak i materiałów, z jakich korzystamy podczas realizowania projektu. Doświadczenie, znajomość branży i wieloletnie kontakty pozwalają nam na elastyczność i dopasowanie się do budżetu klienta.

 

Jak przebiega współpraca z naszym architektem wnętrz?

Praktyczne podejście to dziś nie tylko moda, ale jedyny  słuszny wybór. Ta reguła dotyczy także wykończenia wnętrz, w jakich mieszkamy  lub pracujemy. Optymalne wykorzystanie wnętrza i jego potencjału może zapewnić jedynie profesjonalny i obyty architekt wnętrz.

Na szczęście obecnie nie jest to usługa zarezerwowana dla bogaczy. Wręcz przeciwnie. stosowne, przemyślane i doskonale zaaranżowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić dużo oraz pieniędzy,  i ponadto zagwarantować komfort użytkowania wnętrza. Z usług architekta wnętrz korzystają osoby indywidualne wykańczające swoje nieruchomości, a także przedsiębiorcy i inwestorzy, mający świadomość zalet wygodnego wnętrza.

 

Zalety pomieszczeń zaaranżowanych przez architekta

Każdy z nas śni o estetycznym i przytulnym wnętrzu. Możliwości i dostępność szerokiej gamy produktów z dziedziny wnętrzarskiej pozwala na nieograniczone możliwości aranżacji. To zaleta, a także wada. Nigdy nie jest łatwo wybrać najlepsze kompozycje, dobre materiały oraz znakomitą jakość. Architekt po zaznajomieniu się z życzeniami klienta potrafi stworzyć wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz budynków oraz mieszkań, ale również przestrzeni biurowych czy sklepów – wszystkie typy pomieszczeń zasługują  na optymalne wykorzystanie ich możliwości.

Skorzystaj z usług zespołu wykwalifikowanych architektów z wieloletnią praktyką  i pasją, a przekonasz się, jak wiele można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata pracy naszej pracowni mieliśmy okazję  uczestniczyć w najróżniejszych projektach i współpracować z wieloma przedsiębiorcami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Wielokrotnie realizacje naszego zespołu były składane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie kontrahentów oraz dokonać tego, że powracają do nas z nowymi pomysłami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium prezentowane były w polskich magazynach branżowych oraz stały się się inspiracją dla wielu czytelników.

 

Aranżacja wnętrz Szczecin

Bywasz w pomieszczeniach, które zachwycają i w jakich czujesz  się zaskakująco dobrze? Jest ogromna szansa, że to mieszkanie jest efektem pracy architekta. Projektowanie pomieszczeń jest obecnie usługą, po którą sięga coraz więcej użytkowników. Nie tylko i wyłącznie z wygody i pewności dobrego efektu, ale też, wybierając proste rozwiązania dostosowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dopasowuje się doskonale do poziomu jego właścicieli,  a do tego spójna wizualnie aranżacja i ciekawe dodatki tworzą całość godną uwagi.

Skorzystanie z pomocy architekta wnętrz pozwoli na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a ponadto wielu godzin spędzonych w salonach z wyposażeniem wnętrz, dodatkami i składach budowlanych. Nawet jeśli preferujesz te zajęcia – może zdarzyć się, że sięgniesz po nietrafione towary lub zakupisz   sprzęty niskiej jakości. Architekt wnętrz Szczecin wykona to za Ciebie, ale  jednocześnie dla Ciebie.

 

Profesjonalne projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest fachowy projekt aranżacji wnętrza? Towiele godzin skrupulatnej pracy, obliczeń i analizowania strategii, aby stworzyć idealny plan dla Twojego wnętrza. Od precyzyjnych  pomiarów, przez wybór produktów, aż po precyzyjne określenie ilości koniecznych do wykończenia lub remontu domu materiałów. Tak istotny projekt pozwala pokazać, jak będzie wyglądało wnętrze budynku czy też  albo mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi Twój cenny czas oraz pieniądze.

Zachwycające lokale to mieszkania spójne – spójne więc nie monotonne czy „bezpieczne”, ale idealnie urządzone z odpowiednio dobranymi akcesoriami. Architekt wnętrz wybierze elementy, które doskonale będą się uzupełniać i wzajemnie podkreślać swój urok. Będą to z pewnością produkty, które będą oddziaływać nie tylko na wygląd mieszkania, ale również na wygodę korzystania z przestrzeni. Specjalista rozumie potrzeby klienta i d stara się , aby dostosować wnętrze do indywidualnego  trybu życia, wielkości rodziny, rodzaju wykonywanego zawodu. We wszystkich tych względach pamięta o guście swojego kontrahenta a także jego budżecie.

 

Najlepszy architekt wnętrz Szczecin

Jakie cechy powinien mieć odpowiedni architekt wnętrz? Z pewnością prócz przydatnych cech charakteru, takich jak skrupulatność, kreatywność i pilność oraz tzw. dobrego smaku musi posiadać niezbędną wiedzę. Erudycja na temat zasad ergonomii, percepcji przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z zakresu psychologii, a ponadto typowa wiedza produktowa to oznaki dobrego projektanta wnętrz. Powinien być on na bieżąco nie jedynie z nowościami w zakresie rozwiązań wnętrzarskich, ale także technologicznych, poznawać innowacyjne produkty i szybko zmieniające się trendy w aranżowaniu wnętrz.

Przydatna będzie także odwaga. Konstruktywny architekt nie boi się wyzwań i oferowania czegoś kompletnie nowego, awangardowego, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To kluczowe, by być przekonanym, że   teraz projektowanie pomieszczeń nie jest wyłącznie kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia wnętrza lub realizacji większego remontu. Na pomysłach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane oraz wykończeniowe, aby wykonywać wszystko zgodnie z życzeniami klienta.

Jeżeli dalej nie udało nam się przekonać Cię do tego, że projektowanie pomieszczeń w budynku, mieszkaniu bądź biurze to jedyny odpowiedni środek  na właściwe, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje mieszkań oraz domów, takich jak Twój, które zyskały zupełnie odmienny wymiar i zapraszają swoim wyglądem do wypoczynku i odpoczynku.